KER-SOFT
SZÁMÍTÁSTECHNIKAI KFT.

1119 Budapest,
Szombathelyi tér 14.

Telefon: +36(1) 206-2147
E-mail: info@kersoft.hu

Oldal ajánló

■ Delphi-Klub

■ Microsoft CRM Online

■ Mezőkövesdi Gimnázium Centenárium

Karrier

Vezető IT Rendszermérnök pozícióba

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Microsoft alapú szerverek (W2008-2012/SQL/ISA/Exchange/SC2012) és kliens oldali rendszerek működtetésének felügyelete
  • A felelősségi körbe tartozó rendszerekkel kapcsolatos változtatásokra vonatkozó ajánlások elkészítése, a módosítások vagy fejlesztések koordinálása
  • A felelősségi körébe tartozó rendszerek dokumentációjának naprakészen tartása
  • Rendszerfelügyeleti megoldások tervezésének és kivitelezésének irányítása (ServiceManagement, Desktop Management)

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Szakirányú egyetemi vagy főiskolai diploma
  • MCP/MCSE/MCITP érvényes vizsga
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Legalább 2 éves rendszermérnöki vagy rendszeradminisztrátori munkakörben szerzett gyakorlat
  • Projekt tapasztalat
  • Rendszerszemlélet, kezdeményezőkészség, aktivitás
  • Vezetői képességek

Előnyök:

  • Projektvezetői ismeretek
  • ITIL ismeret
  • Microsoft infrastruktúra ismeret
  • Virtualizációs ismeretek

Juttatások:

  • Teljesítményarányos bérezés
  • Étkezési, közlekedési támogatás
  • Egészség pénztári tagság

Önéletrajzot a info@kersoft.hu címre kérjük küldeni.

Akciók

Delphi 10.3.3 Early Bird Akció és Hatalmas C++Builder akció
Akár 30% kedvezmény 10.3.3 előrendelés esetében, 45% kedvezmény C++Builderre, vagy 50% kedvezmény minden második licencre!

Hírek

Enterprise Connectors ajándékba Delphi és C++Builderhez
Minden 10.3-as Delphi, C++Builder és RAD Studio Enterprise és Architect kiadáshoz ajándék Enterprise Connectors 1 évig
Újraindult a Delphi-Klub weboldalunk
Kijött a Visual Studio 2019 16.2-es verzió
Elérhető a Visual Studio 2019 16.2-os verziója, valamint a 16.3 Preview 1 is
Megjelent a Unity 2019.2
Itt a világ egyik vezető 2D és 3D motorjának idei második frissítése
JetBrains IntelliJ IDEA és WebStorm 2019.2
Itt a népszerű IDE platform - IntelliJ IDEA és a webes IDE - WebStorm új verziója